Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 161.3 mm |
| Bredde | 78.1 mm |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 199 g |
| Dækfarve | Fantastisk grafit |
| Dybde | 8.2 mm |
| Producents modelnummer | SM-A346B/DSN |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | SM-A346B/DSN |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP67 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 256 GB |
| Brugerhukommelse | 218 GB |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSDHC, microSD, microSDXC - op til 1 TB |
| RAM | 8 GB |
PROCESSOR
| Clock-frekvens | 2.6 GHz |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Taletid | 2160 minutter |
| Run Time detaljer | Aktivt onlinebrug (LTE): op til 22 timer Aktivt onlinebrug (Wi-Fi): op til 22 timer Afspilning (trådløs video): op til 21 timer Afspilning (trådløs audio): op til 84 timer Tal (4G): op til 2160 min. |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1800, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD TD 2500, TDD TD 3700, TDD TD 3500, TDD 2300 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.3 |
| 5G NR-bånd | N1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n77, n78, n40 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Reparationsfærdighedsindeks | 8.3 (ud af 10) |
FRONTKAMERA
| Objektivblænder | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 13 Megapixel |
MOBILTELEFON
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Bruger-grænseflade | One UI |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.6" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Farvedybde | 16, 7 million farver |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Teknologi | Super AMOLED |
| Maks. lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Display opløsning | 2340 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 48 Megapixel |
| Digitalt zoom | 10x |
| Videoopløsninger | Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 240 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 480 fps |
| Funktioner | Auto-ramme, objektsletter, AI-billedforbedrer, Photo Remaster |
MEDIEAFSPILLER
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, M4A, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MID |
| Supported Digital Video Standards | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser |
| Sensorere | Accelerationsmåler, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor, lyssensor |
| Ekstra egenskaber | MIMO-teknologi, Samsung KNOX, Samsung Smart Switch, Virtual Proximity Sensing, 5 års Security Updates, 4 år med OS-opdateringer |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 5 Megapixel |
| Funktioner | Macrokamera |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
