Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 168 mm |
| Bredde | 77.8 mm |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 194 g |
| Dækfarve | Sølv |
| Dybde | 8.8 mm |
| Producents modelnummer | SM-A057G/DSN |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | SM-A057G/DSN |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
| Brugerhukommelse | 104 GB |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSDHC, microSD, microSDXC - op til 1 TB |
| RAM | 4 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Clock-frekvens | 2.4 GHz |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5000 mAh |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 3, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 20, Bånd 28, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1800+, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800 DD, FDD 700 APT, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 5, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 850, 900 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE |
FRONTKAMERA
| Objektivblænder | F/2.0 |
| Sensoropløsning | 13 Megapixel |
MOBILTELEFON
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Bruger-grænseflade | One UI |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | LCD-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.7" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Farvedybde | 16 million colors |
| Teknologi | PLS |
| Display opløsning | 2400 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Fokusjustering | Automatisk |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Digitalt zoom | 10x |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 120 fps |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, WMA, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, M4A, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MID |
| Supported Digital Video Standards | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser (side) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, proximity sensor, lyssensor |
| Ekstra egenskaber | Samsung Smart Switch |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.4 |
| Sensoropløsning | 2 Megapixel |
| Funktioner | Macrokamera |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 2 Megapixel |
| Funktioner | Dybdekamera |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
