Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Navigation | GPS-modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Fjernstyring til kamera, lysstyrke: 1500 nits, brugerdefinerbare urskiver, opkaldshåndtering, Reminders, musikafspilningskontrol, animerede workouts, vejroplysninger |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 13, 0 eller senere, Android 8.0 (Oreo) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Indgående opkald, SMS, sociale apps, kalender, høj og lav hjertefrekvens |
| Farve | Sort |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SLO-B09 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 100+ Workout-tilstande |
| Sporingsdata | Hjertefrekvens, distance, tid, søvnaktivitet, kalorier forbrændt, blodoxygen-mætning, stressniveau, trin taget, menstruationscyklus, aktivitet |
| Sensorere | 9-akser IMU-sensor, optisk hjertesensor, lyssensor for omgivelser |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SLO-B09 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 26 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.07 W/kg (head) 0.09 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningskabel |
BATTERI
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Maksimal brug - op til 10 dage Typisk brug - op til 7 dage Typisk brug (AOD Til) - op til 4 dage |
| Køretid (op til) | 10 dag(e) |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | HUAWEI Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Aluminiumslegering |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, roterende krone, sideknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.2 BLE/BR, Wi-Fi |
REM
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 130-210 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.82" |
| Opløsning | 480 x 408 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 347 ppi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

