Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 153 g |
| Funktioner | Feltfindingsteknologi, Multipoint Pairing |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 34 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med 10 min opladning): op til 4 timer Løbende playback: op til 34 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Audiokabel, USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 94 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Foldbar | Ja |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

