Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Støvresistent, svedresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 63.5 g |
| Ørepudemateriale | Silikone |
| Funktioner | Feltfindingsteknologi, LED-indikator |
| Farve | Sand sort |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Android tablet |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 46 time(r) |
| Batteri | Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende høring (ANC OFF/med inkluderet opladningsetui): op til 46 time(r) Løbende høring (med inkluderet opladningsetui): op til 32 timer Løbende høring (ANC OFF): op til 9 timer Løbende høring: op til 6 timer Løbende høring (med 10 min opladning): op til 2 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 3 par EarGels, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig - 10 cm |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, spring nummer over, opkald |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Stay Aware Mode |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 97 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 3% |
| Blænder | 12 mm |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
