Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Svedresistent, IPX4, vandresistent |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - Lightning |
| Vægt | 15 g |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | 2 par EarGels (small, medium), sikker FitFin |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (Lightning) |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, næste/foregående nummer |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 94 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.1% |
| Blænder | 9 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
