Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Skullcandy |
MIKROFON
| Mikrofontype | In-line |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Plug and play | Ja |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produkttype | Headset |
| Betjeningstaster | Multitast |
| Produktfarve | Sort, Turkis |
ANDRE-FUNKTIONER
| Antal knapper | 1 |
| 2,5 mm stik | Ingen |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 10 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 17 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Blister |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 35 mm |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkevægt | 70 g |
LOGISTIK-DATA
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ingen |
| USB-tilslutning | Ingen |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Ekstra ørepuder | Ja |
HøRETELEFONER
| Impedens | 17 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Driverenhed | 1 cm |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 83 dB |
| Maksimal indgangseffekt | 1 mW |
| klirfaktor (THD) | 0, 1% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

