
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 3.89 cm x 6.22 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Svedresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 32 g |
| Farve | Sand sort |
| Producent | Skullcandy |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 3.5 time(r) |
| Antal inkluderet | 2 |
| Kapacitet | 20 mAh |
| Batteri | 2 x batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 12 timer Løbende playback: op til 3.5 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3 par EarGels, opladningsbase (150 mAh) |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Mikrofon tændt/slukket, volumenkontrol, besvar/afslut, næste/foregående nummer |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <3 % |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
