Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, børstet stål |
| Farve | Sølv |
| Pakkeindhold | Kabelkanal |
| Producent | Sinox |
AV-MøBLER
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Gulvstående |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 400 mm, fra 200 x 200 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 26"-55" |
| Rotation | -45° til 45° |
| Justeringer | Rotation |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




