Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.5 cm |
| Bredde | 9.6 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 225 g |
| Dybde | 9.6 cm |
| Producent | SilverStone |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 30,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Lav-profil |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.15 A |
| Støjniveau | 13.6 - 32.5 dBA |
| Kompatibel med | LGA1700 Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
| Blæser diameter | 95 mm |
| Blæser med kugleleje | Hydraulisk leje |
| Egenskaber | Fjeder Skrue clip, præ-appliceret termisk blanding |
| Materiale til varmeafleder | Aluminiumsfinner |
| Omdrejningshastighed | 500-2500 rpm |
| Luftstrøm | 5.6 - 46.4 cfm |
| Lufttryk | 0.18-3.14 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


