
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Strømforsyning maks. længde | 160 mm |
| Antal hot-swap bays | 5 |
| Kølesystem | Top: 80 mm blæserstativ x 1 Bagside: 40 mm blæserstativ x 1 Intern: 40 mm blæserstativ x 1 |
| Model | ATX-etui |
| Maks. længde for videokort | 368 mm |
| Produktmateriale | Plastik, stål |
| Max størrelse på bundkort | ATX/MicroATX |
| Understøttede motherboards | ATX, microATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Maks. højde for CPU-køler | 82 mm |
| Producent | SilverStone |
EFFEKT
| Maks. antal understøttet | 1 |
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX / PS/2 |
| Strømenhed | Ingen strømforsyning |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Udvidelses-båse | 5 (total) / 5 (fri) x hot-swap - 2,5" / 3,5" delt 2 (total) / 2 (fri) x intern - 3.5" 8 (total) / 8 (fri) x intern - 2.5" |
| Interface | 2 x USB 3.0 1 x USB-C - USB-C 1 x audio linje-ud/linje-ind - mini-jack |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.