Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Silicon Power |
| Varenummer | 2496950 |
| Model | SP128GBUF3B30V1K |
| Ean | 4712702635188 |
| Til producentens hjemmeside | www.silicon-power.com |
| Produktbeskrivelse | SILICON POWER Blaze B30 - USB flashdrive - 128 GB |
| Grænsefladetype | USB 3.0 |
| Med software | Recuva File Recovery |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.3.x, Linux 2.6.x, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| Fås i farverne | Sort |
| Lagerkapacitet | 128 GB |
| Produkttype | USB flashdrive |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 103 |
| Bredde | 537 |
| Vægt | 14.8 |
| Dybde | 180 |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Recuva File Recovery |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.3.x, Linux 2.6.x, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
HUKOMMELSE
| Egenskaber | LED adgangs indikator, swivel cap |
| Grænsefladetype | USB 3.0 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
