Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 31.3 mm |
| Kapacitet | 17179869184 |
| Bredde | 133.4 mm |
| Dybde | 5.2 mm |
| Producent | Silicon Power |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.35 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL30 (30-38-38-96) |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD EXPO, indbygget Power Management IC (PMIC), ikke bufferet |
| Hastighed | 3000 MHz (PC5-24000) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
