Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 31.3 mm |
| Kapacitet | 8589934592 |
| Bredde | 133.4 mm |
| Vægt | 25 g |
| Dybde | 5 mm |
| Producent | Silicon Power |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.35 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL16 |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ikke bufferet |
| Hastighed | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
