Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 21.1 g |
| Farve | Grå/sort |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, Android-telefon |
| Producent | Shure |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, blød flex-ørespidser (small, medium, large), skum-ørespidser (small, medium, large), skum-ørespidser (gul), tredibbelt-flangede ørespidser |
| Kabeloplysninger | MMCX til mini-telefon 3, 5 mm kabel - aftagelig Mini-telefon 3, 5 mm til 6, 3 mm telefonadapter |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 7 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Hovedtelefonteknologi | Balanceret armatur/dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 106 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 19000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


