Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 20.8 g |
| Serie | Sound Isolating |
| Farve | Hvid |
| Producent | Shure |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.27 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 28 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 108 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 22 - 19000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

