Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Spil |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Vægt | 342 g |
| Producent | Sharkoon |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
MIKROFON
| Impedans | 2.2 kOhm |
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Følsomhed | -38 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
KABEL
| Kabellængde | 2.6 m |
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Impedans | 55 Ohm |
| Lydeffekter | Surround Sound |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Følsomhed | 112 dB +/- 3dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 40000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 40 mW |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

