Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maks. brugerhøjde | 2 m |
| Designet til | Gaming |
| Funktioner | Klasse 4 gasløft, multipositions-vippelås |
| Pakkeindhold | Skruer, hex-nøgle |
| Farve | Sort |
| Antal armstøtter | 2 |
| Tilt-stramningsjustering | Ja |
| Materiale | Aluminium, polyurethan, stål, højdensistets støbt skum |
| Styrehjul | Ja |
| Produkttype | Stol - høj ryg - armstøtter - vippe - drejeled |
| Maks. belastningsvægt | 150 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Tilt-lås | Ja |
| Producent | Sharkoon |
MåL-OG-VæGT
| Rygstøtte | Bredde: 58 cm højde: 86 cm |
| Dimensioner & vægt detaljer | Armstøttepude - bredde: 10 cm dybde: 27 cm |
| Højde | 1335 |
| Vægt | 24800 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 92 cm |
| Højde ved forsendelse | 41 cm |
| Bredde ved forsendelse | 74 cm |
RYGSTøTTE
| Vinkeljustering | Ja |
| Højde | 86 cm |
| Bredde | 58 cm |
| Funktioner | Skumpolstret, 90°-160° justerbar vinkel |
PLADS
| Justerbar højde | Ja: 7.5 cm |
| Højde | 51.5 cm - 59 cm |
| Bredde | 59.5 cm |
| Materiale | Polyurethan |
| Dybde | 53 cm |
| Funktioner | Skumpolstret |
BASE
| Design | 5-takket stjerne |
| Materiale | Aluminium |
| Styrehjul | 5 x 7.5 cm |
| Funktioner | Låsende styrehjul |
ARMLæN
| Højde | 30.5 cm - 37.5 cm |
| Form | T-formet |
| Polstrede armlæn | Nej |
| Funktioner | 4D-justerbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
