Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.2 cm |
| Bredde | 6.6 cm |
| Vægt | 62 g |
| Dybde | 12 cm |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | Sharkoon |
| Gaming | Ja |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 16000 dpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Hukommelse | 64 KB |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 50 G maksimum acceleration, forespørgselshastighed: 1000 Hz, 20 millioner klik, 16.000 billeder per sekund, 400 tommer pr. sekund, realtids sensitivitets-switching 400/800/1200/2400/3200/6400/16000 dpi |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Scrollhjul, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, flettet kabel, 5 profiler, hurtig DPI skift med LED-lysindikator, 6 programérbare knapper, gold plated connector, RGB 16, 8 millioner flerfarvet belysning, 2 OMRON-kontakter, Pixart PMW 3389 optisk spilsensor, bikageskal-kabinet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
