Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Sharkoon |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 456 mm |
| Bredde | 190 mm |
| Vægt | 4, 85 kg |
| Dybde | 400 mm |
DESIGN
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Produktfarve | Sort |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Type | PC |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal længde på grafikkort | 33, 5 cm |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| LED-indikatorer | Ja |
| Antal 5.25" bays | 0 |
| Siderude | Ja |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 15, 7 cm |
| Belysning | Ja |
| Maksimal PSU længde | 17, 5 cm |
| Antal 2.5" bays | 5 |
LOGISTIK-DATA
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
STRøMFORSYNING
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Lydindgang | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Lydudgang | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
LAGRING
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
NEDKøLING
| Frontventiler installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120 mm |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120, 140 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

