Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Kailh Blue |
| Grænseflade | USB |
| Bredde | 43.6 cm |
| Anti-ghosting | Ja |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Højde | 3.5 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 642 g |
| Dybde | 12.7 cm |
| Placering og layout | Fransk |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Sharkoon |
DIVERSE
| Kabellængde | 1.5 m |
| Hovedlevetid | 50 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel (150 cm), USB-kabel (50 cm) |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
