Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 41 g Ørespids: 5.5 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Boks |
| Beskyttelse | Sprøjteresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 52 g |
| Funktioner | Berøringskontrol, sand trådløs stereo |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 time(r) |
| Kapacitet | 55 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion - - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 8 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 6 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UN 3481, IP54 |
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel, 4 ørespidser (extra small, small, medium, large), opladningsbase (400 mAh) |
| Software inkluderet | Sennheiser Smart Control |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android, iOS |
| Kabeloplysninger | Opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 5 - 21000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Telephony and Media Audio Profile (TMAP), Public Broadcast Profile (PBP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX, LC3 |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | Signature Sound, Transparent Mode |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid ANC |
| Egenskaber | TrueResponse-teknologi |
| Følsomhed | 107 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.08% |
| Blænder | 7 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 11 cm |
| Bredde ved forsendelse | 9.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 141 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




