Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 10.2 cm |
| Maks. driftsafstand | 70 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - 2, 4 GHz - trådløs |
| Vægt | 61 g |
| Dybde | 2.3 cm |
| Producent | Sennheiser |
| Dimensioner & vægt detaljer | Transmitter: 5 cm x 4.2 cm x 27 cm / 235 g |
| Højde | 26.5 cm |
| Anbefalet brug | TV, hjemmeaudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Antal inkluderet | 1 |
| Kapacitet | 350 mAh |
| Genopladningstid | 3 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømforsyningsadapter, senderenhed, 2 par silikoneørefinner (small, large), hukommelsesskum-ørepuder, open foam ear pads |
| Kabeloplysninger | RCA adapter Optisk lydkabel TV-stikkabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) Digital lydindgang (optisk) (TOS-tilslutning) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, balance |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | 2,4 GHz radiofrekvens |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Under hagen |
| Maks. lydtryk | 125 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.5% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 15 - 16000 Hz |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 2.4 - 2.48GHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
