
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 7.01 cm x 4.46 cm x 3.48 cm / 66.4 g Opladningsetui med øretelefoner: 78 g Hovedtelefon: 5.8 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, IPX4 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Hvid |
| Producent | Sennheiser |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Kapacitet | 77 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 7 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 4 par ørespidser (XS, S,M, L) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 5 - 21000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Hybrid ANC |
| Følsomhed | 107 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.08% |
| Blænder | 7 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
