Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Hjemmeaudio |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Serie | HD 500 |
| Farve | Brun, elfenben, mat metallisk |
| Producent | Sennheiser |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (telefon stereo 6,3 mm) Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Belagt stikforbindelse | Guld |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Hovedtelefoner koptype | Åben |
| Impedans | 50 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 106 dB |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.1% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 12 - 38500 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

