Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Farve | Sort med sølv |
| Producent | Sennheiser |
| Produkttype | Headset - kablet - Easy Disconnect |
| Vægt | 113 g |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, leatherette ørepropper, kabelklemme |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (EasyDisconnect) |
LYDUDGANG
| Impedans | 200 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 103 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 50 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

