Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Hvid |
| Printertype | Kvitteringsprinter - termisk linje - monokrom |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Seiko |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter - ekstern |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Tilslutninger | 1 x USB 1 x USB host - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | VCCI, FCC |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Drivers & Utilities |
| OS nødvendig | Linux, Microsoft Windows Embedded POSReady 2009, Android, Microsoft Windows Embedded POSReady 7, Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8, Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8 (64-bit versioner), Microsoft Windows Embedded POSReady 7 64-bit |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
MEDIEBEHANDLING
| Kernediameter på rulle | 12 mm |
| Mediestørrelser | Rulle (8 cm), Rulle (5, 8 cm) |
| Max. mediestørelse (brugerdefineret) | 80 mm |
| Maks. mediestørrelse | Rulle (8 cm) |
| Maksimale ydrediameter på rulle | 83 mm |
| Maks. udskrivningsbredde | 72 mm |
| Medietype | Kvitteringspapir |
| Mediefremføringer | 1 x manual - 1 rulle - Rulle (8 cm) |
PRINTER
| Skærer | Ja |
| Stregkoder | Kode 93, Kode 39, QR-kode, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, UPC-A, UPC-E, Coadabar, Code 128, PDF417, ITF |
| Grænseflade | USB, Bluetooth, USB vært |
| Sprogsimulering | EPSON ESC/POS |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Maks. opløsning (S og H) | 203 dpi |
| Tegnstørrelser (mm) | 1 x 2 mm, 1.5 x 3 mm, 2 x 2 mm, 3 x 3 mm |
| Printerhastighed | Op til 250 mm/sek - maks. hastighed |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

