Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.0 |
| Højde | 198.5 mm |
| Kapacitet | 19791209299968 |
| Bredde | 129.9 mm |
| Bundtet med | Seagate Rescue Data Recovery |
| Egenskaber | Indbygget usb-hub, validering af password |
| Vægt | 1.24 kg |
| Dybde | 45.3 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - 45.72 cm |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Seagate Toolkit, Adobe Creative Cloud Photography Plan (4 måneders abonnement), Mylio Create Plan (1 års abonnement) |
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.0 - 10 pin Micro-USB Type B 1 x USB 3.0 - 9 pin USB Type A 1 x USB 3.0 - 24 pin USB-C |
Seagate STLC18000402 er en fremragende ekstern harddisk designet til stationær brug, som tilbyder en imponerende lagringskapacitet på hele 18 TB. Denne harddisk er ideel til både private og professionelle brugere, der har behov for at gemme store mængder data, såsom videoer, billeder, dokumenter og meget mere. Dens store kapacitet sikrer, at du ikke løber tør for plads til dit digitale liv.
