Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.0 |
| Højde | 125 mm |
| Kapacitet | 21990232555520 |
| Bredde | 41.9 mm |
| Bundtet med | Seagate Rescue Data Recovery |
| Vægt | 1.176 kg |
| Dybde | 178.75 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (stationær) |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømkilde | Inkluderet AC-adapter |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern - 45.72 cm |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Seagate Toolkit Backup |
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple MacOS X 10.12 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.0 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




