Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 14.5 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 80 mm |
| Bundtet med | 3 års Seagate Rescue Data Recovery |
| Egenskaber | RGB-belysning, Blue light |
| Vægt | 167 g |
| Dybde | 122.5 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - 45.72 cm |
| Lokalisering | Americas |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple MacOS 10.13 eller nyere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 18.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.9 cm |
| Bredde ved forsendelse | 13.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 270 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


