Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.0 |
| Højde | 10.6 mm |
| Kapacitet | 2199023255552 |
| Bredde | 50 mm |
| Bundtet med | Seagate Rescue Data Recovery |
| Vægt | 74 g |
| Dybde | 70 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern (bærbar) |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel 1 x USB-C til USB-A kabel |
| Lokalisering | Global |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | Mylio Create Plan (1 års abonnement), Adobe Creative Cloud Photography Plan (4 måneders abonnement) |
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Android |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.0 - 24 pin USB-C |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 1030 MB/s |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.25 cm |
| Bredde ved forsendelse | 10.45 cm |
| Vægt ved forsendelse | 144 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

