Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | SAS 12Gb/s |
| Højde | 26.11 mm |
| Kapacitet | 6597069766656 |
| Bredde | 101.85 mm |
| Egenskaber | PowerChoice, Dual Port, Low Halogen, Super Parity, T10 Data Integrity Field (DIF), PowerBalance, avanceret format 512e, avanceret format 4Kn, 24x7 tilgængelighed, Advanced Write Caching, Seagate Fast Format |
| Vægt | 650 g |
| Dybde | 147 mm |
| Enhedstype | Harddisk - intern |
| Buffer størrelse | 256 MB |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømforbrug | 6.59 Watt (ledig) 10.8 Watt (tilfældig aflæsning) |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x SAS 12 Gb/s |
PRæSTATION
| Spindelhastighed | 7200 rpm |
| Overføringshastighed, drev | 1.2 GBps (ekstern) |
| Intern datahastighed | 250 MBps |
| Gennemsnitsventetid | 4.16 ms |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 2,000,000 timer |
| Ikke-korrigerbare fejl | 1 pr. 10^15 |
| 24x7 drift | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


