Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | SATA 6Gb/s |
| Højde | 26.11 mm |
| Kapacitet | 10995116277760 |
| Bredde | 101.85 mm |
| Egenskaber | PowerChoice, Low Halogen, Super Parity, PowerBalance, avanceret format 512e, avanceret format 4Kn, 24x7 tilgængelighed, Advanced Write Caching, Seagate Fast Format |
| Vægt | 720 g |
| Dybde | 147 mm |
| Enhedstype | Harddisk - intern |
| Buffer størrelse | 256 MB |
| Producent | Seagate |
EFFEKT
| Strømforbrug | 7.8 Watt (ledig) 11.8 Watt (tilfældig aflæsning) |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x SATA 6 Gb/s |
PRæSTATION
| Gennemsnitsventetid | 4.16 ms |
| Overføringshastighed, drev | 600 MBps (ekstern) |
| Intern datahastighed | 263 MBps |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 2,000,000 timer |
| Ikke-korrigerbare fejl | 1 pr. 10^15 |
| 24x7 drift | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



