Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.4 cm |
| Bredde | 13.8 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 1.095 kg |
| Dybde | 12.8 cm |
| Producent | Scythe |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pin PWM |
| Blæser-højde | 15 / 26 mm |
| Egenskaber | Omvendelig luftstrøm, asymmetrisk kølelegeme, H.P.M.S. V (Hyper Precision Mounting System V), 6 varmerør (6 mm) |
| Omdrejningshastighed | 300-1500 rpm |
| Luftstrøm | 8.16 - 39.44 / 16.9 - 67.62 cfm |
| Støjniveau | 2.58 - 23.8 / 4 - 28.6 dBa |
| Kompatibel med | LGA2011-3 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Lufttryk | 0.045-0.96/0.075-1.5 mm |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

