Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 17 cm |
| Bredde | 22 cm |
| Materiale | Stål |
| Dybde | 40 cm |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producent | Schwaiger |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Hældning | 120° |
| Maks. byrdevægt | 20 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 17"-37" |
| Justeringer | Hæld, dreje, rotation |
| Finish | Pulverbelagt |
| Drejemekanisme | -90° til 90° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


