Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Karton |
| Materiale | Plastik, metal |
| Produkttype | Øreproptelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Hvid |
| Producent | Schwaiger |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3 par silikoneørespidser (small, medium, large), mikro-USB opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Serial Port Profile (SPP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Human Interface Device Profile (HID) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Magnetisk ørespidser |
| Følsomhed | 108 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
