Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik, metal |
| Serie | KH470 Series |
| Farve | Sort |
| Producent | Schwaiger |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Følsomhed | 100 dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

