Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 18 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Karton |
| Bredde | 11.8 cm |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Vægt | 180 g |
| Dybde | 6.4 cm |
| Ørepudemateriale | Polyuretanlæder |
| Farve | Hvid |
| Producent | Schwaiger |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Kabel til hovedtelefon, mikro-USB opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig - lige Opladerkabel til mikro-USB - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Til/fra, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Headset Profile (HSP), Serial Port Profile (SPP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Human Interface Device Profile (HID) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.2 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Følsomhed | 108 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



