Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kabling |
| Farve | Sort |
| Producent | SBS |
MIKROFON
| Impedans | 1500 Ohm |
| Type | Med kabel |
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Følsomhed | -60 dB |
| Frekvensrespons | 100 - 16000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids binaural |
| Blænder | 14 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

