Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 6 g |
| Farve | Sort |
| Producent | SBS |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Batterioplader til bil, krog til hovedsæt |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 2.0 EDR |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids monaural |
| Lydudgangsmodus | Mono |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Transmissionsområde | 10 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
