Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Højde | 1.02 cm |
| Bredde | 11.4 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 125 g |
| Dybde | 14.7 cm |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Satechi |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB-C |
DIVERSE
| Farve | Sølv |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



