Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB-C |
| Højde | 1 cm |
| Bredde | 42.3 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 440 g |
| Dybde | 11.4 cm |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Bagbelyst | Ja |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Satechi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

