Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Space grey |
| Højde | 23 mm |
| Bredde | 102 mm |
| Produkttype | Dockingstation |
| Vægt | 80 g |
| Dybde | 208 mm |
| Varenummer | 2660245 |
| Producent | Satechi |
| Model | ST-TCPHEM |
| Ean | 879961007331 |
| Til producentens hjemmeside | www.satechi.net/ |
| Produktbeskrivelse | Satechi Aluminum Type-C Pro Hub with Ethernet - dockingstation - USB-C - 1GbE |
| Docking-interface | USB-C |
| Dimensioner (B x D x H) | 102 mm x 208 mm x 23 mm |
| Farve | Space grey |
| Netværk | Gigabit Ethernet |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 microSD |
| Interface | 2 x SuperSpeed USB 3.0 1 x netværk - RJ-45 1 x audio / video - HDMI 1 x USB-C |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




