Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Brown Tactile |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Højde | 2.1 cm |
| Bredde | 11.9 cm |
| Vægt | 471 g |
| Dybde | 31 cm |
| Bagbelyst | Ja |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Satechi |
DIVERSE
| Farve | Mørk |
| Overensstemmelsesstandarder | CP65 |
| Udstyr inkluderet | Ctrl, Caps Lock, Alt, Windows-tastehætter |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 2 måned |
| Type | Genopladelig |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

