Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Røde |
MIKROFON
| Mikrofon dynamikområde | 96 dB |
| Type | Studiemikrofon |
| Bithastighed | 32 Bit |
| Mikrofon sensitivitet | -32 dB |
| Mikrofonindgangsimpedans | 100 ohm (Ω) |
| Prøvetagningshastighed | 192 kHz |
| Følsomhed (1 kHz) | 25 mV/Pa |
| Mikrofon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Støjreduktion | Ja |
| Mikrofonretningstype | Kardioid |
| Kapsler, mængde | 1 |
| Tilsvarende støjniveau | 4 dB |
PRæSTATION
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Produktfarve | Sølv |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 189 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 52 mm |
| Mikrofon vægt | 308 g |
STRøMSTYRING
| Driftsspænding | 5 V |
| Strømkilde | USB |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Enhedsgrænseflade | USB |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-port | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Pop-filter inkluderet | Ja |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Desktop beslag | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
FORSTæRKER
| Output impedans | 100 ohm (Ω) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



