Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Mikrofon: 9 g Klemme: 2 g |
| Højde | 0.5 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Produkttype | Mikrofon |
| Producent | Røde |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Dynamikområde | 79 dB |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Signalstøjforhold | 27 dBA |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Maks. lydtryk | 120 dB |
| Formfaktor | Lavalier-mikrofon |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


