Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Professionel audio - transmission |
| Produkttype | Mikrofon - USB |
| Producent | Razer |
MIKROFON
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Signalstøjforhold | 105 dB |
| Følsomhed | -34 dB |
| Maks. lydtryk | 120 dB |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

