Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 325 g |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Gaming | Ja |
| Farve | Kvarts |
| Producent | Razer |
| Stil | Spil |
| Anbefalet brug | Computer, Spilkonsol |
| Yderligere funktioner | Streamreaktiv belysning |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 2 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | Razer HyperClear |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs, kardioide |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -42 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Magnetmateriale | Razer TriForce |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Razer Chroma RGB |
| Følsomhed | 92.5 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



