Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.1 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer, transportabel elektronik |
| Bredde | 15.8 cm |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 283 g |
| Dybde | 9 cm |
| Ørepudemateriale | FlowKnit-hukommelsesskum |
| Farve | Chokblå |
| Producent | Razer |
| Stil | Spil |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1.3 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Uni-retning (HyperClear fleksibel kardioid) |
| Følsomhed | -42 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 1.3 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Razer Triforce titanium |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 96 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
