Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer, transportabel elektronik |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Vægt | 300 g |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum |
| Gaming | Ja |
| Producent | Razer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C trådløs sender |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional, stråleforming |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -38 dB |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens |
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | THX Spatial Audio |
| Magnetmateriale | Razer Triforce titanium |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 96 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




